Aitona

Scalextric - Curses Populars i de Promoció

SLOT RÀCING DAY

Bahrain Daytona.Cat Slot Circuit

Competi DISSABTES: Mati, 11 a 13 h  -  Tarda, 15 a 21 h.

PORTES OBERTES: Diumenges tarda, de 17 a 20:00h

Calendari de Curses de PROMOCIÓ - SLOT RÀCING DAY 2019-2020

Gran Premi Fruiturisme

  1. DIUMENGE, 24.nov.2019    5 tarda
  2. DIUMENGE, 29.des.2019    5 tarda
  3. DIUMENGE, 16.feb.2020     5 tarda
  4. DIUMENGE, 15.mar.2020    5 tarda
  5. DIUMENGE, 13.maig.2020  5 tarda

CLASIFICACIONS GENERALS

Curses Populars de PROMOCIÓ.

"SLOT RACING DAY 2019"

 

CURSES  POPULARS

Classif

fruitGT

fruitGT

fruitGT

fruitGT

fruitGT

PITJOR

ASSIST

COMPLET

 

SLOT RACING DAY

PUNTS

Bahrain Dayt

Bahrain Dayt

Bahrain Dayt

Bahrain Dayt

Bahrain Dayt

Result

2

Curses

 

2019

 

AITONA

AITONA

AITONA

AITONA

AITONA

desc

PUNTS

4 Punts

0

Pnts: 15-12-10-8-7-6-5 .....1 pts

TOTAL

18-nov

30-des

3-febr

31-març

26-maig

Punts

CURSA

 

1

PACHECO PALENCIA, ANGEL

62

15

12

12

0

15

0

8

 

2

ESTEVE AZANUY, SERGIO

48

0

15

15

0

12

0

6

 

3

PACHECO QUER, ROGER

43

8

7

10

0

10

0

8

 

4

IDRISI, YOUSSEF

39

0

4

8

12

7

0

8

 

5

AGUSTI MESTRE, ALBA

39

7

6

4

8

2

2

10

4

6

QUER CAPELL, SILVIA

39

10

10

6

0

5

0

8

 

7

ROYO CLUA, ORIOL

35

7

4

1

15

0

0

8

 

8

AGUSTI SANCHEZ, GEOVANNI

25

8

6

5

0

0

0

6

 

9

LINCAN, ANDREI

24

12

8

0

0

0

0

4

 

10

PUJOL ESTEVE, GUERAU

20

6

0

1

4

1

0

8

 

11

AGUILÀ BIFET, XAVI

19

0

0

7

0

8

0

4

 

12

ENASRI, RAYAN

18

0

0

1

10

1

0

6

 

13

ESTEVE CLARISÓ, JORDI

16

0

2

0

7

1

0

6

 

14

ESTEVE PARÉS, PERE

16

0

3

0

6

1

0

6

 

15

PUJOL ESTEVE, MONTSE

14

8

0

2

0

0

0

4

 

16

AGUILÀ MILLÀS, NIL

13

0

0

1

5

1

0

6

 

17

ENNEGRAGI, NAOUFAL

12

0

1

1

0

4

0

6

 

18

TORRE, FELIX

12

6

2

0

0

0

0

4

 

19

DEFFAR, MOHAMED

11

0

1

1

3

0

0

6

 

20

ROYO GARCIA, JOSEP Mª

11

6

0

1

0

0

0

4

 

21

MESTRE, MÓNICA

11

6

0

0

0

1

0

4

 

22

AMAL

10

8

0

0

0

0

0

2

 

23

MESALLES, JOEL

10

8

0

0

0

0

0

2

 

24

IBARS TRESANCH, GERARD

9

0

7

0

0

0

0

2

 

25

AZIZ, ADAM

9

7

0

0

0

0

0

2

 

26

LOPEZ BLANCO, JOSEP ANT.

8

0

3

1

0

0

0

4

 

27

BENAGES, GENIS

8

0

6

0

0

0

0

2

 

28

TORRE, ALEIX

8

3

1

0

0

0

0

4

 

29

PUJOL, ALBA

8

6

0

0

0

0

0

2

 

30

LAMRABET, NASER

8

0

0

0

0

6

0

2

 

31

REÑÉ CAMI, JUDITH

7

0

5

0

0

0

0

2

 

32

TRESANCHEZ, PILAR

7

0

5

0

0

0

0

2

 

33

CLUA, DOLORS

7

5

0

0

0

0

0

2

 

34

LOPEZ CALZADA, POL

6

0

1

1

0

0

0

4

 

35

MILLÀS PIQUÉ, MONTSE

6

0

0

1

0

1

0

4

 

36

GARCIA YUSTE, PILAR

6

0

4

0

0

0

0

2

 

37

SANCHEZ MARTINEZ, JORGE

6

0

4

0

0

0

0

2

 

38

TORRE, ROBERTO

6

4

0

0

0

0

0

2

 

39

GOMEZ SOTOS, CRISTINA

5

0

0

3

0

0

0

2

 

40

MESALLES, NIL

5

3

0

0

0

0

0

2

 

41

PÈREZ, ALEX

5

0

0

0

0

3

0

2

 

42

ESTEVE SANCHEZ, LAIA

3

0

0

1

0

0

0

2

 

43

PEREZ GOMEZ, ÈRIC

3

0

0

1

0

0

0

2

 

44

RIBES MIQUEL, MARIA

3

0

0

1

0

0

0

2

 

45

BENAGES, DAVID

3

0

1

0

0

0

0

2

 

46

CRISTINA

3

0

0

0

0

1

0

2

 

47

PÈREZ, ÈRIC

3

0

0

0

0

1

0

2

 

48

SALTÓ, GUILLEM

3

0

0

0

0

1

0

2

 

49

SÁNCHEZ CALZADA, IRIS

3

0

0

0

0

1

0

2

 

Historial de Campions:

2018 - Andrei Lincan (júnior)

2019 - Roger Pacheco Quer (Júnior) - Àngel Pacheco (Absolut)

2020 -