ENDURANCE GT Ara Lleida  1:24


 

Resistència LLEIDASLOT GT Ara LLeida  2019

ENDURANCE GT Ara LLeida



Calendari Curses:

DISSABTE      19-gener    DAYTONA.CAT Aitona

DISSABTE        9-febrer   DAYTONA.CAT Aitona

DISSABTE       16-març    DAYTONA.CAT Aitona

DISSABTE         6-abril      DAYTONA.CAT Aitona

DISSABTE       18-maig     DAYTONA.CAT Aitona

DISSABTE         1-juny      DAYTONA.CAT Aitona

Premis i Sorteig MATERIAL ESTOC:

Assistència Mínima 50% de les curses.

  • 1er.  Classificat ...... 25
  • 2on. Classificat ...... 20
  • 3er.  Classificat ...... 15
  • 4rt.  Classificat ......  10
  • 5è.   Classificat .......   5
  • Special Cup's:  5 cadascuna (5)
  • SORTEIG: 2 lots de 10 i 1 lot de 5

 

ENDURANCE GT Ara Lleida

Classificacions Generals 2019

Fons GROC actuals campions - Fons ROIG Pilots penalitzats MOTOR

0

LLEIDASLOT '19

GT

GT

GT

GT

GT

GT

CURSA

ASSIST

ASSIST

TOTAL

0

GT Ara Lleida

Bahrain

Bahrain

Bahrain

Bahrain

Aitona

Aitona

Pitjor

2 pts

COMP.6

lleidaslot

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

19-gen

6-abr

18-maig

1-juny

9-febr

16-març

 

Cursa

4 punts

GT Ara

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

10

0

0

0

12

15

0

6

 

43

2

VALDÈS JUSTICIA, CESC

15

0

0

0

15

0

0

4

 

34

3

CORNADÓ MATEU, ALBERT

8

0

0

0

5

10

0

6

 

29

4

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

12

0

0

0

10

0

0

4

 

26

5

TEIXIDÓ MENA, MIGUEL A.

0

0

0

0

6

12

0

4

 

22

6

CASADO, PEDRO

6

0

0

0

0

8

0

4

 

18

7

CHAMI MASIP, WALID

0

0

0

0

8

0

0

2

 

10

8

ARELLANO, JOSÉ M.

7

0

0

0

0

0

0

2

 

9

9

CANTARELO, CARLOS

0

0

0

0

7

0

0

2

 

9

10

ESTEVE AZANUY, SERGIO

0

0

0

0

0

7

0

2

 

9

11

AYMERICH NOGUÈS, SERGI

0

0

0

0

4

0

0

2

 

6

DADES i CLASSIFICACIONS


LLEIDASLOT GT Ara Lleida

VIPER Special Cup

0

LLEIDASLOT '19

 

0

GT Ara Lleida

VIPER

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

37

2

CORNADÓ MATEU, ALBERT

23

3

CHAMI MASIP, WALID

8

4

ARELLANO, JOSÉ M.

7

5

CANTARELO, CARLOS

7

6

TEIXIDÓ MENA, MIGUEL A.

6

7

CASADO, PEDRO

6


 LLEIDASLOT GT Ara Lleida

AUDI Special Cup

0

LLEIDASLOT '19

 

0

GT Ara Lleida

AUDI

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

ESTEVE AZANUY, SERGIO

7

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0

3

CORNADÓ MATEU, ALBERT

0

4

CHAMI MASIP, WALID

0


LLEIDASLOT GT Ara Lleida

BMW Special Cup

0

LLEIDASLOT '19

 

0

GT Ara Lleida

BMW

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

VALDÈS JUSTICIA, CESC

15

2

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

10

3

CASADO, PEDRO

8

4

ESTEVE AZANUY, SERGIO

0


LLEIDASLOT GT Ara Lleida

MERCEDES Special Cup

0

LLEIDASLOT '19

 

0

GT Ara Lleida

MERCEDES

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

TEIXIDÓ MENA, MIGUEL A.

12

2

VALDÈS JUSTICIA, CESC

0

3

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

0

4

AYMERICH NOGUÈS, SERGI

0


LLEIDASLOT GT Ara Lleida

PORSCHE Special Cup

0

LLEIDASLOT '19

 

0

GT Ara Lleida

PORSCHE

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

VALDÈS JUSTICIA, CESC

15

2

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

12

3

AYMERICH NOGUÈS, SERGI

4

4

CASADO, PEDRO

0