GT Endurance Ara Lleida  1:24




Calendari Curses:

  1. DISSABTE, 19-gener  DAYTONA.CAT Aitona
  2. DISSABTE,   9-febrer  DAYTONA.CAT Aitona
  3. DISSABTE, 16-març   DAYTONA.CAT Aitona
  4. DISSABTE,   6-abril    DAYTONA.CAT Aitona
  5. DISSABTE, 18-maig   DAYTONA.CAT Aitona
  6. DISSABTE,   1-juny    DAYTONA.CAT Aitona

 

  

GT Endurance Ara Lleida

Classificacions Generals 2019

0

ENDURANCE '19

GT

GT

GT

GT

GT

GT

CURSA

ASSIST

ASSIST

TOTAL

0

GT Ara Lleida

Bahrain

Bahrain

Bahrain

Bahrain

Aitona

Aitona

Pitjor

2 pts

COMPL

Endurance

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

19-gen

6-abr

18-maig

1-juny

9-febr

16-març

 

Cursa

4 punt

Ara Lleida GT

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

10

12

0

0

12

15

0

8

 

57

2

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

12

15

0

0

10

0

0

6

 

43

3

VALDÈS JUSTICIA, CESC

15

6

0

0

15

0

0

6

 

42

4

TEIXIDÓ MENA, MIGUEL A.

0

10

0

0

6

12

0

6

 

34

5

CORNADÓ MATEU, ALBERT

8

0

0

0

5

10

0

6

 

29

6

CHAMI MASIP, WALID

0

8

0

0

8

0

0

4

 

20

7

CANTARELO, CARLOS

0

7

0

0

7

0

0

4

 

18

8

CASADO, PEDRO

6

0

0

0

0

8

0

4

 

18

9

ESTEVE AZANUY, SERGIO

0

4

0

0

0

7

0

4

 

15

10

ARELLANO, JOSÉ M.

7

0

0

0

0

0

0

2

 

9

11

CRUELLAS TROTA, NIL

0

5

0

0

0

0

0

2

 

7

12

AYMERICH NOGUÈS, SERGI

0

0

0

0

4

0

0

2

 

6

 * Fons GROC campions Temporada anterior

 * Fons ROIG Pilots penalitzats MOTOR


 

GT Endurance Ara Lleida

VIPER Special Cup

0

ENDURANCE '19

 

0

GT Ara Lleida

VIPER

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

49

2

CORNADÓ MATEU, ALBERT

23

3

TEIXIDÓ MENA, MIGUEL A.

16

4

CANTARELO, CARLOS

14

5

CHAMI MASIP, WALID

8

6

ARELLANO, JOSÉ M.

7

7

CASADO, PEDRO

6

8

CRUELLAS TROTA, NIL

5


 

GT Endurance Ara Lleida

AUDI Special Cup

0

ENDURANCE '19

 

0

GT Ara Lleida

AUDI

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

ESTEVE AZANUY, SERGIO

11

2

LLINÀS GIRALT, JOAQUIM

0

3

CORNADÓ MATEU, ALBERT

0

4

TEIXIDÓ MENA, MIGUEL A.

0


GT Endurance Ara Lleida

BMW Special Cup

0

ENDURANCE '19

 

0

GT Ara Lleida

BMW

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

VALDÈS JUSTICIA, CESC

15

2

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

10

3

CASADO, PEDRO

8

4

ESTEVE AZANUY, SERGIO

0


GT Endurance Ara Lleida

MERCEDES Special Cup

0

ENDURANCE '19

 

0

GT Ara Lleida

MERCEDES

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

TEIXIDÓ MENA, MIGUEL A.

12

2

VALDÈS JUSTICIA, CESC

0

3

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

0

4

CASADO, PEDRO

0


 

GT Endurance Ara Lleida

PORSCHE Special Cup

 

ENDURANCE '19

 

0

GT Ara Lleida

PORSCHE

Ord

Pts: 15-12-10-8-7-6-5-4-3-2-1...1

Punts

1

VALDÈS RODRIGUEZ, PACO

27

2

VALDÈS JUSTICIA, CESC

21

3

CHAMI MASIP, WALID

8

4

AYMERICH NOGUÈS, SERGI

4


Premis i Sorteig MATERIAL ESTOC:

Assistència Mínima 50% de les curses.

  • 1er.  Classificat .....  25
  • 2on. Classificat .....  20
  • 3er.  Classificat .....  15
  • 4rt.  Classificat .....  10
  • 5è.   Classificat ......   5
  • Special Cup's:  5 cadascuna (5)